2017 Engellenmiş Sitelere Giriş

Arkadaşlar Merhaba;

Sizlere son zamanlarda internet kullanıcılarının yaşamış oldukları problemden bahsetmek istiyorum. Arkadaşlar öncelikle bahsedeyim bu anlatacaklarımı yapmanızdan dolayı sizlerin başlarına gelebilecek herhangi bir problemden şahsım ve cimritv kesinlikle sorumlu değildir. Ben şahsım olarak bu bilgiyi sizlere erişmek istediğiniz ve yanlışlıkla engelleniş olan sitelere erişim sağlamanız için paylaşıyorum. Legal bilgilerinize erişmek istediğiniz bazı internet sitelerine devlet erişim engeli koymuştur.

Bu tür engellemeler aralık 2016 tarihinden önce bilgisayarınızdan DNS ayarlarınızı 4.2.2.2-4.2.2.3 gibi DNS İp adreslerini bilgisayarınızın ağ bağlantılarından ayarlayarak girebiliyordunuz. Lakin BTK nın son ayarlamalarından sonra bu tür engellemelere başı internet sitelerine giriş sağlanmamaktadır.

Proxy ve Dns programlarının da bir çoğu artık çalışmamaktadır. Sizinle paylaşacağım programda İnternet Explorer ve Google Chrome olmak üzere iki adet Web Tarayıcısı vardır.

İstediğini kullanma inkanınız var. Program kurulum gerektırmez tıkla çalıştır portable olarak çalışmaktadır. Programı çalıştırıp web browser ikonuna tıklayınız ve hiç bir engele takılmadan Ülke tarafından engellenmiş ve Bulunduğunuz ülkenin engellenmiş oldukları internet sitelerine rahatça girebilirsiniz.

Programı İndirmek İçin Tıklayınız.

Ülkemizde Deepweb girişi de engellenmiştir. Bununla ilgilide çözüm bulduktan sonra sizinle paylaşacağım.

Umarım Sizin için yararlı bir bilgi olmuştur. İyi günler diliyorum.