Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

 2. Sezonunu merakla beklediğimiz Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezona yeni yüzleri de bünyesine katarak yeni bir sezona yine gündeme damga vuran sahneleriyle Türkiye’nin en çok izlenen dizisi olarak tekrardan izleyicisiyle buluşmayı planlıyor. Dizi 2016 yılına yeni sezona 20.09.2016 yani 20 eylül 2016 da izleyicisiyle buluşmayı planlamaktadır. meryem ve hızır çakırbeyli 1. sezonda vurulmuştu yeni sezonda bizleri neyin bekleyeceği ise tamamen merak konusudur.

Raci ŞAŞMAZ ile Bahadır ÖZDENER‘in ortaklaşa yazdığı ve Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Müjde Uzman ve Tarık Ünlüoğlu nun rollerini üstlenerek oynadığı Türkiye gündemine oturmuş olan dizi reyting rekorlarıyla bir çok diziyi yayından kaldırma gücüne sahip olmuştur.

Konusu olarak yer  altı dünyasının mafya liderlerini canlandıran ve yer altı dünyasındaki silah kaçakcılığını ele alan bir yapılanmadan bahsetmektedir. Bahsi geçen yapılanma yani dizideki adıyla masa gerek Türkiye nin mafya-devlet ile mafya-dış ülke istihbaratlarıyla bağını ortaya sermektedir.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi haftanın her salı gecesi izleyicisiyle ATV kanalında izleyicisiyle buluşmaktadır. Diziyi Atv canlı izle mek için sitemizden faydalanabilirsiniz.