Kanal D Hd

KANAL D HD

 

 

1993 Yılında Aydın DOĞAN Tarafından Doğan Yayın Grubu çatısı altında kurulmuş olan Türkiye’nin ulusal kanalıdır. Kanal tüm Türkiye’ye yayın yapmaktadır. 2009 yılından bu güne kadar Türkiye’ de en çok izlenen kanal olma ünvanını elinde bulundurmaktadır. Kanalın genel yayın biçimi Dizi Filmler ve Show Programlarıdır. Mayıs 2013 den itibaren kanal Engellileri de Düşünerek görme engelliler için Kanal D Dizilerinde özel seslendirme biçimini eklemiştir. Kanal D Temmuz 2013 Tarihinden itibaren 16:9 geniş izleme yayınına başlamıştır. Kanal D Canlı izle

Kanal D Dizileri

Vatanım Sensin
Poyraz Karayel
Tatlı İntikam
Arka Sokaklar
Kurtlar Vadisi
Hayat Şarkısı
Güneşin Kızları

 

 

 

Görme Engelliler İçin Kanal D Dizileri İzlemek İçin Tıklayınız

Vatanım Sensin;

Her Perşembe Saat 20:00 da kanal d ekranlarında

“Vatanım Sensin” Türkiye’nin ve İzmir’in yaşadığı işgal günlerini adeta yeniden yaşatacak sahnelerin çekimine İstanbul’da kurulan dev platonun yanı sıra; yine İstanbul, İzmit, Ayvalık ve İzmir’de dönemin dokusuna göre seçilen ve döneme uygun olarak çekime hazırlanan mekanlarda devam ediyor.

Hummalı ve titiz bir çalışma yürüterek 1900’lerin Selanik ve İzmir’ini adeta yeniden kuran dizinin sanat grubu, aylar süren çalışmanın ardından Selanik, İzmir, Kordon ve Kemeraltı gibi hikayenin geçtiği ikonik mekanları, semtleri ve şehirleri dönemin mimari diline uygun olarak yeniden inşa etti. Binlerce yaralı askerin tedavi altında olduğu bir hastane, esir düşen şehrin kahramanlarının tutulduğu bir hapishane ve işgalcilerin büyük karargahı inşa edilen dekorun göze çarpan yapılarının başında geliyor.

Balkan Harbi ve İzmir’in işgal dönemiyle başlayan, kimin hain, kimin kahraman olduğunun ilk bakışta asla anlaşılamayacağı büyük bir savaşın içerisinde, parçalanan bir ailenin yeniden bir araya gelme hikayesini ekrana taşıyacak “Vatanım Sensin” büyülü, tutkulu ve unutulmaz bir aşkın, bir savaşın gölgesinde ayakta kalma mücadelesidir.

Kanal Adı: Kanal D Hd
Kategori: Ulusal Kanallar

Yorum Yapın