Semerkant Tv

semerkand-tv

2010 yılının mayıs ayından günümüze varan yayın hayatına bizlerle buluşmasını Türksat ve Teledünya Platformu üzerinden gerçekleştirmektedir. Genel olarak dini içerikli yayınlarıyla izleyicisiyle buluşmaktadır. Kanal harici olarak Kadınları ve Çocukları da unutmamaktadır. 2012 yılından beri kanal HD yayın kalitesine geçmiştir.

İslâmi değerleri en önemli ilke kabul ediyor. Bütün yayınlarını büyük bir hassasiyetle alanında uzman hocaların rehberliğinde hazırlıyor.

Televizyonun doğasının farkında olmasının yanında, değerlerinden taviz vermeden kaliteli ve izlenir bir televizyonculuk yapabileceğini düşünüyor. Türkiye’nin geniş ekran 16:9 DVB-T altyapıyla kurulan ilk televizyon kanalı olarak yayınlarının neredeyse tamamını kendi üretiyor.

Kültür, aktüalite, kadın, çocuk, aile, haber, ekonomi, tarih, spor konulu programlara da önem veriyor. Böylece dinin hayatın her alanını kuşattığını da göstermek istiyor. Her şeyin olduğu gibi televizyonculuğun da en iyisinin değerleri ışığında yapılacağına inanıyor.

 İletişim

Adres: Eyüp Sultan Mah. Esma Sk. No:7/A 34885 Samandıra/Sancaktepe İstanbul

Tel.: 0216 564 25 00

izleyicitemsilcisi@semerkand.tv
Künye

Şirket Ünvanı:
Üsküdar Radyo ve TV A.Ş.
Sorumlu Müdür:
Murat Gürbüz

İzleyici Temsilcisi:
Zihni Yıldız

Ticaret Sicil No:
18040

Adres:
Eyüp Sultan Mah. Esma Sk. No:7/A 34885
Samandıra/Sancaktepe İstanbul
Tel.: 0216 564 25 00
izleyicitemsilcisi@semerkand.tv

Yayın Lisans Bilgisi ve Yayın Ortamları:
Uydu yayın ortamı için U-TV yayın lisansı.

Kanal Adı: Semerkant Tv
Kategori: Dini Kanallar

Yorum Yapın