Tv 5

Tv 5 canlı izle

 

2004 yılında kurulmuş olan Tv 5 Kanalı; uydu – D-Smart – internet üzerinden online olarak izlenme imkanı sağlamaktadır. Necmettin ERBAKAN’ın öncülüğünde kurulan Milli Görüş siyasi ve toplumsal harekete olan yakınlığı ile bilinmektedir. Sloganı Ailenizin Televizyonu dur. Kanal amacı olan milli görüşü izleyicisine lanse etmeyi planlamıştır. Lakin izleyicilerinden gerekli ilgiyi bulamayan kanal zaman içerisinde küçülmeye gitmiştir. Kanal siyasi rejime yatkın yayın programı olmadığı gerekçesiyle yayın yönetimi değişmiştir.

İstanbul Merkez

Santral : (212) 495 10 05 (Pbx)
Haber Merkezi : (212) 495 10 15
Faks : (212) 548 94 73
Mektup Adresi : İnönü Mah. Muammer Aksoy Cad. Şehit Yunus Çaça Sok. No: 38/A 34620 Sefaköy / İSTANBUL

 

Ankara Temsilciliği
Santral  :  (312) 473 86 91
Faks  :  (312) 473 86 96
Mektup Adresi :  Ziyabey Cad. 1416.Sk. N0:22/3 Balgat-Çankaya/Ankara

 

Avrupa İletişim :
Genel İletişim    :  +49 (0) 163 583 05 03
Reklam Servisi :  0049 – 2243 846 66 19

 

Kişisel İletişim E-Posta Adresleri

-Mustafa GEÇER (Genel Koordinatör) mustafagecer@tv5.com.tr

-Ercan KÖSE (Genel Müdür) ercankose@tv5.com.trfatura ödeme fatura öde fatura ödeme fatura öde tl yükle tl yükleme

-Abdurrahman Çapar (Program Müdürü)  acapar@tv5.com.tr

-Mustafa MACİT ( Avrupa İletişim) mustafamacit@tv5.com.tr

-Selçuk BAŞ (Haber Müdürü) selcukbas@tv5.com.tr

-Murat ÜNEL ((Reklam Müdürü) muratunel@tv5.com.tr

 

Birim İletişim E-Posta Adresleri

-Ankara Temsilciliği ankara@tv5.com.tr
-Haber Merkezi haber@tv5.com.tr
-Spor Servisi spor@tv5.com.tr
-Program Dairesi program@tv5.com.tr
-Teknik teknik@tv5.com.tr
-Reklam Servisi reklam@tv5.com.tr
-Avrupa Reklam Servisi avrupareklam@tv5.com.tr
-İnsan Kaynakları Müdürlüğü ik@tv5.com.tr
-Pazarlama Müdürlüğü pazarlama@tv5.com.tr
-Bilgi İşlem bilgiislem@tv5.com.tr
-İzleyici Temsilcisi izleyicitemsilcisi@tv5.com.tr
-Medya Planlama & Basın İlişkileri program@tv5.com.tr

 

Kanal Adı: Tv 5
Kategori: Ulusal Kanallar

Yorum Yapın